• Plakâti - EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3

Pērciet 3 izdrukas, maksājiet par 2*

*(Piedāvājam lētāko). Piedāvājums spēkā līdz. 4/8.   

Noteikumi un nosacījumi

1. pirkumi

Veicot pasūtījumu, līgums par šo pirkumu tiek veikts tikai tad, kad Hambedo apstiprina pasūtījumu ar e-pasta pasūtījuma apstiprinājumu. Pasūtījuma apstiprinājums tiek automātiski ģenerēts ar Hambedo datu bāzi bez manuālas pārskatīšanas. Ja rodas kļūda (bet ne tikai) cena, piegādes laiks utt., mēs
paturam tiesības labot šo pēc fakta.

Jums ir jābūt vismaz 18 gadu vecumam, lai mūsu mājas lapā ievietotu apstiprinātu pasūtījumu.

Hambedo patur tiesības izlabot drukas kļūdas. Visa attēla informācija ir jāuzskata par piemēru ilustrācijām; produktiem netiek garantēta tāda pati precīza izskats un nosacījumi kā piemēra attēlam.

2. cena

Visas cenas ietver PVN 25% apmērā. Apstiprinot pasūtījumu, cenas var mainīt tikai tādos apstākļos, kas atrodas ārpus Hambedo kontroles, piemēram, (bet ne tikai) būtiskas preču cenu izmaiņas, valūtas maiņas vai PVN izmaiņas.

3. piegāde – piegādes laiks

Piegāde ir bez maksas pasūtījumiem, kas lielāki par 39 EUR. Citiem pasūtījumiem piegāde ir 6.95 EUR.

Piegāde tiek nosūtīta, izmantojot DHL vai pastu. Piegādes laiks parasti ir 2 – 5 darba dienas.

Transporta risks:
Transportēšanas laikā mēs uzņemamies atbildību par riskiem, kas saistīti ar sūtījumu, t. i., par risku, ka preces tiek sabojātas vai zaudētas transportēšanas laikā no mūsu noliktavas līdz piegādes vietai. Jūs uzņematies risku par atgriešanas sūtījumiem uz mums.

Neatrisinātiem oders
: Ja jūs nepretendē uz savu paketi, mēs paturam tiesības iekasēt maksu līdz 200 SEK mūsu kuģniecības un piegādes izmaksas.

4. Maksāšanas iespējas

Hambedo ziņo par visām cenām, ieskaitot PVN. Tiek piemērota maksa par nosūtīšanu. Veicot pasūtījumu, netiks pievienoti citi nodokļi vai nodevas.

Visi maksājumi un atmaksatiek veikti, izmantojot mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēju Klarna.

Atmaksa tiks veikta 14 darba dienu laikā pēc jūsu atgriešanas pieprasījuma saņemšanas un apstiprināšanas.

Par visiem viltus vai krāpnieciskiem rīkojumiem tiks ziņots policijai; mēs sniegsim visu būtisko informāciju, piemēram, IP numurus un citu būtisku informāciju.

Sadarbībā ar Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Sweden, mēs piedāvājam Jums šādus maksājumu veidus. Maksājums ir jāveic Klarna.

 • Apmaksa [14] dienās: maksājuma periods ir 14 dienas no preču vai biļešu nosūtīšanas/ pakalpojuma pieejamības datuma. Jūs varat atrast pilnus noteikumus un nosacījumus tirgiem, kuros šī maksāšanas metode ir pieejama šeit:  Apvienotā Karaliste Vācija Zviedrija Norvēģija Dānija Somija Austrija Šveice un  Nīderlande .
 • Finansējums: Ar Klarna finansēšanas pakalpojumu jūs varat veikt pirkumu elastīgos vai fiksētos ikmēneša maksājumos saskaņā ar izrakstīšanās nosacījumiem. Maksājums par iemaksām ir jāveic katra mēneša beigās pēc tam, kad Klarna ir iesniedzis atsevišķu ikmēneša rēķinu. Papildu informācija par sadaļu Tā, iekļaujot noteikumus un nosacījumus, kā arī standarta Eiropas patēriņa kredīta informāciju, jūs varat atrast šeit par tirgiem, kuros šī maksāšanas metode ir pieejama:  Austrija Apvienotā Karaliste Vācija Zviedrija Norvēģija Dānija un  Somija .
 • Tiešais bankas pārskaitījums: Pieejams Vācijā, Austrijā, Beļģijā, Itālijā, Spānijā, Polijā un Nīderlandē. Jūsu konts tiks debetēts uzreiz pēc jūsu pasūtījuma izvietošanas.
 • Tiešais debets: Jūsu konts tiks debetēts pēc preču vai biļešu piegādes/ pakalpojuma pieejamības datuma vai abonementa gadījumā saskaņā ar paziņotajiem termiņiem. Jums tiks paziņots par datumu (-iem) pa e-pastu.
 • Karšu maksājumi: Pieejams Zviedrijā, Vācijā un Austrijā. Summa tiks rezervēta jūsu kartē un tiks debetēta pēc preču vai biļešu/pakalpojuma pieejamības datuma nosūtīšanas. Abonementa gadījumā summa tiks debetēta saskaņā ar paziņotajiem termiņiem.

  Maksājuma veidi Apmaksa [14] dienās, Slice Tā un tiešais debets ir pieejami tikai pozitīva kredīta novērtējuma gadījumā. Šim nolūkam pasūtījuma procesa laikā un jūsu pirkuma apstrādes laikā mēs pārsūtām jūsu datus par adresi un kredīta pārbaudi Klarna. Mēs varam jums piedāvāt tikai pieejamos maksāšanas metodes, pamatojoties uz kredīta pārbaudes rezultātu.

  Vispārīga informācija par Klarna un lietotāja noteikumiem katrā valstī var atrast klarna.com. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem un saskaņā ar Klarnas paziņojumā par konfidencialitāti sniegto informāciju.

5. atteikuma tiesības un atvērts pirkums 30 dienas

Iegādājoties preces no Hambedo AB, klienti ir tiesīgi izmantot savas atteikuma tiesības (tiesības atgriezt preci vai atcelt pirkuma līgumu) saskaņā ar visiem attiecīgajiem tiesību aktiem, piemēram, (2005:59) Zviedrijas distances līgumu likumu (Distansavtalslagen) vai citiem piemērojamiem likumiem. Tas nozīmē, ka jums ir tiesības anulēt pirkumu, nosūtot vēstuli Hambedo AB, izmantojot apstiprinātus kanālus 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas (šis 14 dienu termiņš ir termiņš jūsu atteikuma tiesību veikšanai).

Turklāt Hambedo AB piedāvā 30 dienu atklātā pirkuma periodu.

Ja jūs vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības, lūdzu, sazinieties ar Hambedo AB. Vieglākais veids, kā sazināties ar Hambedo AB ir ar "jūsu konts" lapas Hambedo AB mājas lapā. Šajā lapā varat izveidot pieteikumu un iegūt atgriešanas numuru. Atgriešanas numura mērķis ir atvieglot identifikāciju un
administrāciju, lai saņemtu savu peļņu. Jūs varat arī paziņot Hambedo AB par savu nodomu atteikties no pirkuma, aizpildot piemērojamo no Zviedrijas patērētāju aģentūras (Konsumentverket). Šī forma pēc tam tiek nosūtīts uz Hambedo AB. Veidlapu var atrast šeit:
http://publikationer.konsumentverket.se/sv/publikationer/lagarregler/lagar/2angerblankett.html.
Nosūtīt šo veidlapu Hambedo AB, izmantojot adresi, kas norādīta zem virsraksta "sazināties ar mums" zemāk.

Īstenojot savas atteikuma tiesības, visas preces ir jāatgriež Hambedo AB 14 dienu laikā no dienas, kad paziņojat Hambedo AB par savu nodomu izmantot šīs tiesības.

Summa, ko jūs samaksājāt par precēm, tostarp sākotnējās piegādes izmaksas, tiks atmaksāta 14 dienu laikā no dienas, kad Hambedo AB saņēma paziņojumu par jūsu nodomu izmantot atteikuma tiesības, kas ir atkarīga no fakta, ka Hambedo AB ir saņēmis norādīto produktu šajā laika posmā vai ka ir nodrošināts pierādījums, ka preces ir pienācīgi nosūtītas. Atmaksātās summas var emitēti, izmantojot citu metodi, nevis sākotnēji izmantoto maksāšanas metodi.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, lai noteiktu minēto preču raksturlielumus vai funkcionalitāti. Tomēr jums var būt nepieciešams kompensēt Hambedo AB attiecībā uz jebkuru preču nolietojumu, ko ietver šāda pārbaude. Šāda kompensācija var būt nepieciešama, ja produkts ir
izmantoti vai apstrādāti lielākā mērā, nekā bija nepieciešams, lai noteiktu tā īpašības vai funkcionalitāti. Šī kompensācija var tikt summa par preces kopējo pārdošanas cenu.

6. sūdzības

Saskaņā ar Zviedrijas patērētāju tirdzniecības likumu (Konsumentköplagen) jums kā klientam ir tiesības izdot sūdzību trīs (3) gadus pēc preču saņemšanas. Hambedo AB ievēro Zviedrijas patērētāju tirdzniecības likumu un turklāt piedāvā mūsu klientiem viena gada garantiju.

Hambedo pārbauda katru sūtījumu pirms tā nosūtīšanas. Gadījumā, ja vienums joprojām ir bojāts vai ir ticis nepareizi nosūtīts, kad tas pienāk, mēs apņemamies kļūdu labot bez maksas.

Mēs aizvietot produktus, kas mums ir konstatēts, ka nepareizi nosūtītas vai bojātas.

Derīgas atgriešanas gadījumā Hambedo AB segs atgriešanas izmaksas. Tomēr, ja esat pasūtījis vairāk preču, nekā tā, kuru atgriezāt, Hambedo nav atbildīga par pilnas piegādes izmaksu atmaksu.

Strīda gadījumā mēs sekojam Zviedrijas patērētāju strīdu Nacionālās Padomes ieteikumiem (allmänna reklamationsnämnden).

7. personiskā informācija

Saistībā ar klienta rīkojumu vai tīmekļa vietnes apmeklējumu hambedo AB apstrādās personas datus saskaņā ar visiem piemērojamiem tiesību aktiem datu aizsardzības jomā un mūsu privātuma politiku. Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu konfidencialitātes politiku/personiskās informācijas politiku, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

8. garantija

Hambedo AB pārdod visus produktus ar viena gada garantiju. Produkta garantija attiecas uz darbības traucējumiem, kas rodas garantijas perioda laikā. Jūsu rēķina/garantijas sertifikāts vienkāršības labad ir tas pats dokuments. Šis dokuments tiks iekļauts sūtījumā kā daļa no jūsu pasūtījuma. Lūdzu, saglabājiet šo dokumentu kā
tas ir nepieciešams, lai atsauktos uz jūsu garantiju vai iesniegtu sūdzību.

9. piegādes aizkavēšanās

Ja rodas aizkavēšanās attiecībā uz pasūtījuma piegādi, mēs jums paziņosim pa e-pastu. Klientiem ir tiesības atcelt pirkumus piegādes aizkavēšanās gadījumā. Mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai izpildītu jūsu pasūtījumu. Tomēr var būt apstākļi, kas padara neiespējamu rīkojuma izpildi, piemēram, kad mūsu piegādātāji nav spējīgi izpildīt savas saistības pret mums. Šādos gadījumos mēs paturam tiesības atbrīvot sevi no jebkādas kompensācijas klientam par piegādes kavējumiem.

10. attaisnojams līguma pārkāpums (nepārvarama vara)

Līguma laušana ir attaisnojama, ja spēju pildīt līgumā noteiktās darbības vai tajā norādītās aktivitātes kavē apstāklis, kas ir ārpus darbības puses kontroles. Šie pārkāpumi attiecas uz darbībām, ko puse nevarēja pamatoti ņemt vērā vispār vai līguma slēgšanas laikā; tas attiecas arī uz apstākļiem, kuru sekas nevarētu būt pietiekami novērstas vai pārvarētas. Piemēri tam ir (bet ne tikai): karš, dabas katastrofas, darba streiki, satiksmes negadījumi, sliktie laika apstākļi un ugunsgrēks.

Ja šķērslis ir tikai īslaicīgs, līguma pārkāpums ir attaisnojams tik ilgi, cik tas ir saprātīgi, ņemot vērā šķēršļa ietekmi uz puses spēju kavēt savas līgumiskās vienošanās.

Hambedo AB nav atbildīgs par papildu izmaksām saistībā ar piegādes aizkavēšanos.

11. adrese un vienošanās noteikumi

Hambedo AB
Olofsdalsvägen 10
302 41 Halmstad
Organizācijas Nr.: 559048-2633
PVN: SE559048263301

E-pasts: info@hambedo.com

  Item 1 of 0
  Plakâti - EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
  Bezmaksas piegāde Visiem pasūtījumiem virs 39 €
  Unikāli mākslinieki No visas pasaules
  100% drošs pirkums Droši pirkumi ar Klarna banku